تاریخچه

بیمه کارآفرین نمایندگی فخر نژاد

آشنايي با بيمه کارآفرين

شركت بيمه كارآفرين يكي از نخستين شركت هاي بيمه خصوصي است كه پس از انقلاب در چارچوب قانون تأسيس مؤسسات بيمه غير دولتي و قانون تجارت در تاريخ ۲۷/۱۲/۱۳۸۱ به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسيده و با اخذ مجوز از بيمه مركزي ايران فعاليت خود را در سطح كشور آغاز نموده است .

پروانه فعاليت بيمه کارآفرين

  فلسفه تاسيس:

 گروهي از كارآفرينان فرهيخته و صاحب نام صنعت بيمه و بانك با شركت گروهي از كارآفرينان مهندسي صنايع ساختمان و معماران اقتصادي كشور دست به دست يكديگر داده با هدف تغيير ريشه اي ساختار سنتي در حال سكون صنعت بيمه و استقرار توسعه پايدار و خلاق در اين صنعت با استفاده از منطق تحول و روشهاي نوين با به كارگيري ابزارهاي فني مديريتي وسيستماتيك قابل بهره برداري از ساختار متحول بازار بين المللي بيمه ، بيمه كارآفرين را بنا نهادند.

  اهداف شركت:

 ۱-حاكميت شركتي

۲-مشتري محوري و تكريم ارباب رجوع

۳-بيمه گري با بكارگيري ابزارهاي حرفه اي

۴-خلاقيت و ابداع طرح هاي نو مطابق با نياز هاي يك جامعه پيشرفته

۵- آموزش مداوم كاركنان در كليه سطوح

  توان مالي شركت :

 بيمه کارآفرين با سرمايه ۱۲۰۰ ميليارد ريال،ذخابر فني ۳۰۳۳ ميليارد ريال و اندوخته هاي قانوني،سرمايه اي و ساير اندوخته ها به مبلغ ۱۰۳ ميليارد ريال و در اختيار داشتن پوشش هاي مناسب اتکايي از توان مالي بالايي برخوردار و قادر است انواع ريسک هاي صنعتي و غير صنعتي و همچنين صنايع عظيم نفت،گاز و پتروشيمي را با هر ميزان سرمايه تحت پوشش قرار دهد.مجموعه دارايي هاي شرکت در پايان سال ۹۱ بالغ بر ۷۷۹۷ ميليارد ريال بوده است.

  موضوع فعاليت شركت :

 *انجام عمليات بيمه اي مستقيم در انواع بيمه هاي زندگي و غير زندگي .

*سرمايه گذاري از محل سرمايه و ذخاير و اندوخته هاي فني و قانوني در چارچوب ضوابط مصوب شوراي عالي بيمه .

*قبول ريسك بصورت اتكائي از شركتهاي بيمه داخلي

  توان فني و تخصصي:

 اين شركت با بهره گيري از مديران و  كارشناسان كارآمد و متخصص و مجرب كه بين ۲۰ تا ۴۰ سال پيشينه فعاليت در سطوح بالاي مديريتي در صنعت بيمه كشور داشته و در برنامه ريزيهاي كلان اين صنعت مشاركت داشته اند ، آمادگي دارد كاملترين پوششهاي بيمه اي و مناسب ترين شرايط و مطلوب ترين خدمات را در كليه رشته هاي بيمه از جمله بيمه هاي باربري ( صادراتي ، وارداتي ، داخلي ) آتش سوزي ( صنعتي ، تجاري ، خدماتي و مسكوني ) اتومبيل ( بدنه ، شخص ثالث و سرنشين ) اشخاص ( عمر گروهي ،  عمر و سرمايه گذاري ، حوادث و درمان ) ، مهندسي ، مسئوليت ، اعتباري و بيمه هاي نفت و انرژي ارائه نمايد.

شركت بيمه كارآفرين نخستين شركت بيمه بخش خصوصي است كه توانسته است پوششهاي اتكايي خود را از معتبرترين بيمه گران جهان اخذ نمايد و با تحصيل پوشش هاي اتكايي قادر است انواع ريسك هاي صنعتي و غير صنعتي را با هر ميزان سرمايه تحت پوشش قرار دهد.

  پرسنل و كارشناسان:

با علم به اين واقعيت كه رسالت خطير حساس و پر مسئوليتي را به عهده گرفته ايم از ابتدا سعي نموديم در زمينه استخدام كاركنان ،بهترين هاي موجود را در سطوح كارشناسي و كارشناسي ارشد مرتبط با اين حرفه دعوت نماييم ،تحت آموزش قرار دهيم و بعد در كنار نخبگان صنعت كه سرمايه معنوي اين شركت مي باشند به كار گماريم.اينك به تدريج هدف ما به بار نشسته است .

در حال حاضر تعداد كاركنان به ۴۸۳ نفر رسيده كه از اين تعداد ۱۷۶ نفر در تهران و بقيه در شعب و واحدهاي صدور شركت در سراسر كشور در خدمت مشتريان گرامي ميباشند. 

  شعب فعال :

 بيمه كارآفرين علاوه بر واحدهاي ستادي و شعبه مركزي تهران در ۳۴ مركز استان و شهرستان داراي شعبه مي باشد :

شعب شركت در مراكز استانهاي اصفهان - آذربايجان شرقي - آذربايجان غربي - فارس - مازندران - اردبيل - چهار محال و بختياري - همدان - خراسان رضوي - قزوين - يزد - كرمان - هرمزگان - خوزستان - سمنان - مركزي - خراسان شمالي- كرمانشاه - كردستان -  البرز- قم - بوشهر- گرگان- زنجان - لرستان - گيلان - ايلام و شهرستانهاي كاشان - شهرضا - خوي - مهاباد - ساوه - مراغه و ابهر فعاليت دارند .

   تعداد نمايندگي ها:

  در حال حاضر تعداد نمايندگيهاي حقيقي و حقوقي شركت در تهران و شهرستانها ۱۸۴۷  مي باشد كه از اين تعداد ۱۸۰ نمايندگي در تهران و ۱۰۲۰ نمايندگي در شهرستانها فعاليت دارند .

همچنين شركت از خدمات كارگزاران بيمه در سراسر كشور برخوردار مي باشد.

مشتریان ما
خدمات ما
پروژه های ما